18 °C Dolaplıkuyu mevkii ildir mah. 37202 sok. No:11 Çeşme/İzmir 0232 570 01 93

Dünya Genelinde ve Ülkemizde görülen COVİD-19 Virüsü Salgını nedeniyle siz değerli misafirlerimizin otelimizde konakladıkları süre boyunca aşağıda detaylı olarak belirtmiş olduğumuz kurallara eksiksiz olarak uymaları gerekmektedir. Misafirlerimiz, tesisimizde konakladıkları süre boyunca konaklayan diğer misafirlerimizin ve çalışan personelin sağlığını tehdit edecek her türlü davranıştan kaçınmak amacıyla söz konusu kurallara koşulsuz, şartsız uyacaklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler. Ülkece geçmekte olduğumuz bu zor dönemi hepimizin ortak çabası ile atlatacağımızı temenni ederek, bu noktada üzerinize düşen sorumlulukları eksiksiz şekilde yerine getirmenizi rica ederiz. Anlayışınız ve duyarlılığınızdan ötürü teşekkür eder, tatilinizin iyi geçmesini dileriz.

COVİD-19 SALGINI NEDENİYLE KONAKLAMA ŞARTLARINA GETİRİLEN EK YÜKÜMLÜLÜKLER

  • Otelimize giriş ve çıkışlarda sağlık ve güvenlik nedeniyle ateş ölçümü yapılması gerekmekte olup, buna muvafakati bulunmayan misafirlerimizin tesisimizde konaklaması mümkün değildir.
  • Tesisimizdeki ortak alanlarda maske takmak zorunludur. Maskeniz talebiniz halinde otelimiz tarafından verilecektir.
  • Tesisimizdeki çeşitli bölgelere yerleştirilen dezenfektanlardan gün içerisinde belirli aralıklarda kullanmanız gerekmekte olup, ellerinizi sıkça yıkmanız kendiniz ve çevrenizdekilerin sağlığı açısından önemli ve gereklidir. Hijyen kurallarına hassasiyetle uyulması elzemdir.
  • Resepsiyon, restoran, havuz başı, lobi ve ortak kullanım alanlarında sosyal mesafe kurallarına uyulmasında yol gösterici olması amacıyla otelimizce çekilmiş olan şeritlere uyularak çevrenizdekilerle aranızdaki mesafeyi korumanız gereklidir.
  • Havuza duş almadan girilmesi yasaktır.
  • Konaklayan misafirimizde Covid-19 Virüs şüphesi bulunması halinde, sağlık görevlilerinin müdahalesi gerçekleşene kadar olan süreçte, misafirimiz tesisimizce tedbir mahiyetinde ayrılmış olan odamızda diğer misafirlerimiz ve personelimizden izole edilecektir.
  • Otel içerisinde uyarı mahiyetinde yapılan sözlü ve yazılı duyuru metinlerine uygun şekilde davranılması gerekmektedir.

 

Yukarıda belirtilen Konaklama şartları ve getirilen ek yükümlülükleri okudum, anladım. Ateş ölçümü ve sağlık sebebiyle öngörülecek diğer gereklilikler bakımından muvafakatim vardır. Konakladığım süre boyunca getirilen kurallara uyacağımı, aksi takdirde otelde konaklamaya devam etmeyeceğimi kabul, beyan ve taahhüt ederim. 

ARA 0232 570 01 93